Skip to main content

Polónia

sia Abrasives Polska Sp. z o.o.
Prosta, 21
Łozienica
72-100 Goleniów
 
CENTRALATel. +48 91 888 30 00
  
DZIAŁ SPRZEDAŻY 
Dyrektor SprzedażyJacek BAŃKOWSKI
Jacek.Bankowski@sia-abrasives.com
  
Kierownicy Rynków: 
DREWNO Zbigniew KACZMARCZYK
Mobil +48 607 900 613
Zbigniew.Kaczmarczyk@sia-abrasives.com
OEM AUTOMOTIVE + AEROSPACE Sergiusz MOL
Mobil +48 664 155 083
Sergiusz.Mol@sia-abrasives.com
METALMichał WAWRZYCZEK
Mobil +48 735 224 259
Michal.Wawrzyczek@sia-abrasives.com
  
Przedstawiciele Handlowi w biurze 
KOORDYNATORAnna PIASECKA
Tel. +48 662 728 559
Anna.Piasecka@sia-abrasives.com
(województwa: zachodniopomorskie,
pomorskie, kujawsko-pomorskie,
warmińsko-pomorskie , podlaskie,
dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie)

Anna KRZYSZTOSZEK
Tel. +48 91 888 30 24
Anna.Krzysztoszek@sia-abrasives.com
(województwa: mazowieckie, lubelskie,
podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie,
łódzkie, śląskie, opolskie)
Anna SOSIŃSKA
Tel. +48 91 888 30 38
Anna.Sosinska@sia-abrasives.com
  
Reklamacje:Email: reklamacje@sia-abrasives.com
Zamówienia:Email: zamowienia@sia-abrasives.com
  
PRODUKCJA i LOGISTYKA 
Dział LogistykiDział Logistyki
Tel. +48 91 888 30 19
Marek.Jablonski@sia-abrasives.com
Dział Utrzymania RuchuMarcin Janeczek
Tel. +48 91 888 30 57
Marcin.Janeczek@sia-abrasives.com

Bartosz Janikowski
Tel. +48 91 888 30 96
Bartosz.Janikowski@sia-abrasives.com
Dział Infrastruktury ObiektuEwa Uciurkiewicz
Tel. +48 91 888 30 39
Ewa.Uciurkiewicz@sia-abrasives.com
Dział Zakupów Zakupy.Pui@sia-abrasives.com
Dział KsięgowościMałgorzata Kowarowska
Tel. +48 91 888 30 54
Malgorzata.Kowarowska@sia-abrasives.com
Dział KadrKinga Beyer
Tel. +48 735 224 258
Kinga.Beyer@sia-abrasives.com

Natalia Iwan
Tel. +48 91 888 30 60
Natalia.Iwan@sia-abrasives.com

Danuta Olszewska
Tel. +48 91 888 30 00
fixed-term.Danuta.Olszewska@sia-abrasives.com